Redirection 1.7.26 - en to ar translation catalogue (50 entries)

en: How many widgets would you like?
ar: عدد الاضافات?

en: Save
ar: احفظ

en: Redirection
ar: توجيهات

en: Your logs have been deleted
ar: لقد تم حذف السجلات

en: Previous
ar: الى الخلف

en: Next
ar: التالي

en: Redirect to a random WordPress post
ar: اعادة التوجيه لبوست عشوائي

en: Redirect to one of several URLs
ar: توجيه الى واحد من عناوينURL

en: Target URL
ar: URL هدف

en: Referrer
ar: מפנה

en: An empty URL means the source URL is not redirected.
ar: المقصود URL خالي-URL الاصل لا يعتبر توجيه.

en: Simple redirection
ar: توجيه بسيط

en: You have no 404 logs!
ar: لا يوجد سجلات اخطاء 404.

en: Delete All 404s
ar: حذف جميع 404

en: This will delete all logged 404 errors.  Please be sure this is what you want to do.
ar: هذه العملية قد تحذف جميع سجلات اخطاء 404.هل انت متأكد من الاستمرار؟

en: Are you sure?
ar: هل انت متأكد؟

en: Add redirection
ar: اضافة توجيه

en: Delete
ar: احذف

en: at
ar: عند

en: Source URL
ar: عنوان الاصل

en: Add new redirection
ar: اضافة توجيه

en: Type
ar: نمط

en: Method
ar: اسلوب

en: Add Redirection
ar: اضافة توجيه

en: Please wait...
ar: من فضلك انتظر.....

en: Reset
ar: اعادة تعيين

en: Last User
ar: المستخدم الاخير

en: Open referrer
ar: توجيه مفتوح

en: Last Referrer
ar: التوجيه الاخير

en: Cancel
ar: الغي

en: Redirection Log
ar: سجلات التوجيهات

en: You have no logs!
ar: لا يوجد سجلات

en: Delete All Logs
ar: حذف جميع

en: Redirected by
ar: وجه بواسطة

en: Options
ar: خصائص

en: Create 301 when post slug changes
ar: انتاج 301 عندما يكون slug البوست متغير

en: Redirect index.php/index.html
ar: وجه index.php/index.html

en: Root domain
ar: الملقم الاساسي

en: No
ar: لا

en: Strip www
ar: احذف www

en: Add www
ar: اضف www

en: Auto-generate URL
ar: انتاج بشكل تلقائي URL

en: Globally redirect unknown 404 errors
ar: اخطاء غير معروفة للتوجيهات الكلية من 404

en: Log 404 errors
ar: سجل خطأ 404

en: Check for updates
ar: افحص التحديثات

en: Update
ar: حدث

en: Search
ar: بحث

en: Per page
ar: لكل صفحة

en: go
ar: نفذ

en: You have no redirections.
ar: لا يوجد توجيهات
