Redirection 1.7.26 - en to he translation catalogue (52 entries)

en: How many widgets would you like?
he: כמה ווידג'טים?

en: Save
he: שמור

en: Redirection
he: הפניות

en: Your logs have been deleted
he: הרישומים נמחקו

en: Previous
he: קודם

en: Next
he: הבא

en: Redirect to a random WordPress post
he: הפניה לפוסט רנדומלי

en: Redirect to one of several URLs
he: הפניה לאחד ממספר URLים

en: Target URL
he: URL היעד

en: Referrer
he: מפנה

en: An empty URL means the source URL is not redirected.
he: המשמעות של URL ריק היא ש-URL המקור לא מהווה הפניה.

en: Simple redirection
he: הפניה פשוטה

en: You have no 404 logs!
he: אין רישומי שגיאות 404.

en: Delete All 404s
he: מחיקת כל 404

en: This will delete all logged 404 errors.  Please be sure this is what you want to do.
he: הפעולה תמחוק את כל רישומי שיגאות 404, האם אתה בטוח?

en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

en: Add redirection
he: הוסף הפניה

en: Delete
he: מחק

en: at
he: ב

en: Source URL
he: כתובת מקור

en: Add new redirection
he: הוספת הפניה

en: Type
he: סוג

en: Method
he: שיטה

en: Add Redirection
he: הוסף הפניה

en: Please wait...
he: אנא המתן...

en: Reset
he: אפֵּס

en: Last User
he: משתמש אחרון

en: Open referrer
he: הפניה פתוחה

en: Last Referrer
he: הפני אחרונה

en: Cancel
he: בטל

en: Redirection Log
he: רישומי הפניות

en: You have no logs!
he: אין רישומים.

en: Delete All Logs
he: מחק את כל

en: Redirected by
he: הופנה על ידי

en: Options
he: הגדרות

en: Create 301 when post slug changes
he: צור 301 כאשר משתנה ההפניה (slug) של הפוסט

en: Redirect index.php/index.html
he: הפנה index.php/index.html

en: Root domain
he: דומיין מקור

en: No
he: לא

en: Strip www
he: הסר www

en: Add www
he: הוסף www

en: Auto-generate URL
he: יצירה אוטומטית של URL

en: Globally redirect unknown 404 errors
he: הפניה גלובאלית של שגיאות 404 ידועות

en: Log 404 errors
he: רישום שגיאות 404

en: Check for updates
he: בדוק עדכונים

en: Update
he: עדכן

en: Search
he: חיפוש

en: Per page
he: פר עמוד

en: go
he: בצע

en: %s Redirections
he: % הפניות

en: You have no redirections.
he: אין הפניות.

en: %s ago
he: לפני %
