Redirect - en to uk translation catalogue (196 entries)

en: <p style="color: red">You are not allowed access to this resource</p>
uk: <p style="color: red">Тобі не дозволений доступ до цього resource</p>

en: <p style="color: red">That function is not defined</p>
uk: <p style="color: red">That функція - не defined</p>

en: Sorry, but your redirection was not created
uk: Даруйте, але ваше перепризначення не було створене

en: Failed to retrieve group data
uk: Невдало, щоб відновити group дані

en: Failed to retrieve module data
uk: Невдало, щоб відновити module дані

en: How many widgets would you like?
uk: Скільки widgets ви хотіли б?

en: Save
uk: Збереження

en: Redirection Help
uk: Допомога Перепризначення

en: Redirection Documentation
uk: Документація Перепризначення

en: Redirection Support Forum
uk: Форум Підтримки Перепризначення

en: Redirection Bug Tracker
uk: Філер Дефекту Перепризначення

en: Redirection FAQ
uk: Перепризначення НАЙБІЛЬШ ЧАСТО що ЗАДАЮТЬСЯ ПИТАННЯ

en: Please read the documentation and FAQ, and check the bug tracker, before asking a question.
uk: Читайте документацію і НАЙБІЛЬШ ЧАСТО що ЗАДАЮТЬСЯ ПИТАННЯ, і перевіряйте філера дефекту, перед ставленням питань.

en: Your module was successfully created
uk: Ваш модуль був успішно створений

en: Your module was not created - did you provide a name?
uk: Ваш модуль не був створений - ви забезпечили ім'я?

en: Your options were updated
uk: Ваш вибір був оновлений

en: Redirection data has been deleted and the plugin disabled
uk: Перепризначення data був видалений і доповнення до програми блокувало

en: No items were imported
uk: Ніякі елементи не були ввізними

en: Your logs have been deleted
uk: Ваші колоди були видалені

en: Your group was added successfully
uk: Ваша група була додана успішно

en: Please specify a group name
uk: Конкретизуйте group ім'я

en: %s imported on %s at %s
uk: %s імпортував на %s в %s

en: XML importing is only available with PHP5 - you have PHP4.
uk: XML, що імпортує, тільки доступний з PHP5 - ви маєте PHP4.

en: URL and login status
uk: URL і статус логіна

en: The target URL will be chosen from one of the following URLs, depending if the user is logged in or out.  Leaving a URL blank means that the user is not redirected.
uk: Цільовий URL буде вибраний з одного з наступного URLs, залежавши, якщо користувач реєструється або.  Залишення бланка URL означає, що користувач не переприсвоєний.

en: Logged In
uk: Реєструється

en: Logged Out
uk: Виходить

en: URL and referrer
uk: URL і referrer

en: HTTP Code
uk: Код HTTP

en: The visitor will be redirected from the source URL if the referrer matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected.
uk: Відвідувач буде переприсвоєний з початкового URL, якщо referrer матчі.  Ви можете конкретизувати <em>matched</em> цільовий URL як адреса, щоб послати відвідувачів, якщо вони відповідають, і <em>not matched</em>, якщо вони не відповідають.  Залишення бланка URL означає, що відвідувач не переприсвоєний.

en: Matched
uk: Відповідають

en: Not matched
uk: Не відповідають

en: URL only
uk: URL тільки

en: Target URL
uk: Цільовий URL

en: URL and user agent
uk: URL і призначений для користувача агент

en: Opera
uk: Опера

en: Safari
uk: Сафарі

en: User Agent
uk: Призначений для користувача Агент

en: The visitor will be redirected from the source URL if the user agent matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected. <strong>All matches are performed as regular expressions</strong>.
uk: Відвідувач буде переприсвоєний з початкового URL, якщо матчі призначеного для користувача агента.  Ви можете конкретизувати <em>matched</em> цільовий URL як адреса, щоб послати відвідувачів, якщо вони відповідають, і <em>not matched</em>, якщо вони не відповідають.  Залишення бланка URL означає, що відвідувач не переприсвоєний. <strong>All матчі виконуються як регулярний expressions</strong>.

en: Apache
uk: Апач

en: 404 Errors
uk: 404 Помилок

en: Modified posts
uk: Змінені пости

en: Force WWW
uk: Викличте WWW

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Потім

en: %d per-page
uk: per-page %d

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
uk: Показ %s&#8211;%s з %s

en: Redirect to URL
uk: Переприсвойте в URL

en: Redirect to random post
uk: Переприсвойте до випадкового поста

en: Pass-through
uk: Передача

en: Error (404)
uk: Помилка (404)

en: Do nothing
uk: Не робіть нічого

en: Log 404s
uk: Log 404-і

en: <strong>Disabled: You must enable <a href="options-permalink.php">permalinks</a> before using this</strong>
uk: <strong>Disabled: Ви повинні вирішити <href="options-permalink.php">permalinks</a> перед використанням this</strong>

en: <small>No options have been set</small>
uk: <small>No вибір був set</small>

en: Location
uk: Розташування

en: WordPress is installed in: <code>%s</code>
uk: У WordPress встановлюється: <code>%s</code>

en: Canonical
uk: Канонічний

en: Leave as is
uk: Відправтеся як є

en: Force WWW (www.%s)
uk: Викличте WWW (www.%s)

en: Strip Index
uk: Індекс Strip

en: Strip index files (html,php)
uk: Strip індексні файли (html, php)

en: Memory Limit
uk: Межа Пам'яті

en: Server default
uk: Серверне типове значення

en: Error Level
uk: Помилковий Рівень

en: No errors
uk: Немає помилок

en: Show errors
uk: Покажіть помилки

en: Ban IPs
uk: Дюйм Заборони в секунду

en: Allow IPs
uk: Дозвольте Дюйм в секунду

en: Raw .htaccess
uk: Сирий .htaccess

en: Site URL
uk: Сайт URL

en: Advanced: For management of external sites
uk: Авансовано: Для управління зовнішніми сайтами

en: <strong>Location is invalid - check that path exists</strong>
uk: <strong>Location непрацездатний - перевіряють, що шлях exists</strong>

en: <strong>Could not write to configured <code>.htaccess</code> file - check file permissions</strong>
uk: не <strong>Could запис до розміщеного <code>.htaccess</code> файлу - check файл permissions</strong>

en: <strong>Disabled: enter the location of an <code>.htaccess</code> file for this to be valid</strong>
uk: <strong>Disabled: введіть розташування <code>.htaccess</code> файлу, щоб це було valid</strong>

en: force WWW
uk: викличте WWW

en: strip index
uk: strip індекс

en: memory limit at %dMB
uk: межа пам'яті в %dMB

en: no errors
uk: немає помилок

en: show errors
uk: покажіть помилки

en: IPs are banned
uk: Дюйм в секунду заборонені

en: IPs are allowed
uk: Дюйм в секунду дозволяється

en:  for external site: <code>%s</code>
uk:  для зовнішнього сайту: <code>%s</code>

en: Strip index files (html,php,asp)
uk: Strip індексні файли (html, php,asp)

en: 30 seconds
uk: 30 секунд

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 2 minutes
uk: 2 хвилини

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: As long as possible
uk: Поки можливо

en: time limit set as long as possible
uk: межа часу встановила, поки можливо

en: time limit at %ss
uk: межа часу в %ss

en: Add new redirection
uk: Додайте нового перепризначення

en: Your redirection has been added.
uk: Ваше перепризначення було додане.

en: Source URL
uk: Початковий URL

en: Match
uk: Матч

en: Action
uk: Дія

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Group
uk: Група

en: Add Redirection
uk: Додайте Перепризначення

en: Name
uk: Ім'я

en: Tracked
uk: Відстежується

en: Whether to track 'hits' to items
uk: Чи відстежувати 'хіти' до елементів

en: Enabled
uk: Вирішується

en: Disabling a group will disable all items contained within it
uk: Виведення з ладу групи блокує всі елементи, що містяться в межах цього

en: Cancel
uk: Відміна

en: edit group
uk: редагуйте групу

en: disabled
uk: блоковано

en: Groups for module
uk: Групи для модуля

en: Module
uk: Модуль

en: Search
uk: Пошук

en: go
uk: йдіть

en: Hits
uk: Хіти

en: Select All
uk: Виберіть Все

en: Toggle
uk: Колінчастий важіль

en: Reset Hits
uk: Знову Встановіть Хіти

en: Delete
uk: Видалення

en: Move To
uk: Перемістіться

en: re-order
uk: повторно замовте

en: save order
uk: збережіть замовлення

en: You have no groups in this module.
uk: Ви не маєте ніяких груп в цьому модулі.

en: Add Group
uk: Додайте Групу

en: Add
uk: Додайте

en: Please wait...
uk: Будь ласка очікування...

en: Are you sure?
uk: - те, що ви запевняєте?

en: No items have been selected
uk: Ніякі елементи не були вибрані

en: %s by matching %s
uk: %s відповідаючи %s

en: Title
uk: Заголовок

en: optional
uk: необов'язковий

en: Redirections for group
uk: Перепризначення для групи

en: Go
uk: Йдіть

en: Last Access
uk: Останній Доступ

en: Type
uk: Тип

en: Position
uk: Позиція

en: You have no redirections.
uk: Ви не маєте ніяких перепризначень.

en: Redirection Log
uk: Колода Перепризначення

en: Bulk Actions
uk: Масові Дії

en: Apply
uk: Зверніться

en: Filter
uk: Фільтр

en: Date
uk: Дата

en: There are no logs to display!
uk: Немає ніяких колод для показу!

en: Process Current Logs
uk: Обробіть Поточні Колоди

en: These actions will affect all currently available logs (i.e. your search phrase will restrict the log items).
uk: Ці дії впливатимуть на все зараз доступні колоди (тобто ваша пошукова фраза обмежить log елементи).

en: Delete Logs
uk: Видаліть Колоди

en: Export to CSV
uk: Експортний до CSV

en: Redirect to
uk: Переприсвойте

en: Redirected by
uk: Переприсвоєно близько

en: for
uk: для

en: View as
uk: Розглядайте, як

en: edit
uk: редагування

en: delete
uk: видалення

en: reset
uk: скидання

en: Modules
uk: Модулі

en: Details
uk: Деталі

en: Groups
uk: Групи

en: Items
uk: Елементи

en: Operations
uk: Дії

en: Note: Hits are dependant on log entries
uk: Примітка: Хіти - утриманець на log входах

en: You have no modules defined yet
uk: Ви не визначили ніяких модулів ще

en: Add Module
uk: Додайте Модуль

en: A module is a controlling element that determines how redirections are handled.  Elements in a WordPress module are handled by WordPress, elements in an Apache module are handled by <code>.htaccess</code>, and elements in a 404 module affect how 404 errors are logged.
uk: Модуль - елемент, що управляє, який визначає, як перепризначення управляються.  Елементами в модулі WordPress управляють WordPress, елементами в модулі Apache управляють <code>.htaccess</code>, і елементи в 404 module афекті, як 404 помилки зареєстровано.

en: Create
uk: Створіть

en: Options
uk: Вибір

en: This will be used to auto-generate a URL if no URL is given.  You can use the special tags $dec$ or $hex$ to have a unique ID inserted (either decimal or hex)
uk: Це буде звиклим до auto-generate URL, якщо ніякий URL не наданий.  Ви можете використовувати спеціальний ознаки $dec$ або $hex$, щоб вставити унікальний ID (або десятковий, або шістнадцятковий)

en: IP Lookup Service
uk: IP Служба Пошуку

en: Plugin Support
uk: Вставна Підтримка

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
uk: Я - приємна людина і я допомогли підтримці автор цього доповнення до програми

en: Expire Logs
uk: Видихніть Колоди

en: days (enter 0 for no expiry)
uk: дні (введіть 0 ні для якого закінчення)

en: RSS Token
uk: Знак RSS

en: A unique token allowing feed readers access to Redirection RSS (leave blank to auto-generate)
uk: Унікальні дозволяючі читачі живлення, що здаються, мають доступ до Перепризначення RSS (leave бланк до auto-generate)

en: URL Monitoring
uk: Контроль URL

en: You can have Redirection detect changes in URLs and have an automatic redirection created in a specific group.
uk: Ви можете мати Перепризначення detect зміни в URLs і створювати автоматичне перепризначення в специфічній групі.

en: Post &amp; Page URLs
uk: Поштовий &amp; Сторінка URLs

en: Don't monitor
uk: Не контролюйте

en: Monitor new posts
uk: Monitor нові пости

en: Category URLs
uk: Категорія URLs

en: Update
uk: Модифікація

en: Import
uk: Імпорт

en: Here you can import redirections from an existing .htaccess file, a CSV file, or a Redirection XML.
uk: Тут ви можете імпортувати перепризначення від існуючого .htaccess файлу, файлу CSV, або Перепризначення XML.

en: Import into
uk: Імпортуйте всередину

en: Note that the group is ignored when uploading an XML file.
uk: Відзначте, що група проігнорована, пересилаючи файл XML.

en: Delete Redirection
uk: Видаліть Перепризначення

en: Selecting this option will delete all redirections, all logs, and any options associated with the Redirection plugin.  Make sure this is what you want to do.
uk: Відбір цього вибору видалить всі перепризначення, всі колоди, і будь-який вибір зв'язався з доповненням Перепризначення до програми.  Переконайтеся, що це - те, що ви хочете зробити.

en: Redirects
uk: Переприсвоювання

en: Log
uk: Колода

en: Redirection Support
uk: Підтримка Перепризначення

en: Redirection has required a great deal of time and effort to develop.  If it's been useful to you then you can support this development by <strong>making a small donation of $8</strong>.  This will act as an incentive for me to carry on developing it, providing countless hours of support, and including any enhancements that are suggested.
uk: Перепризначення зажадало багато часу і зусилля розвиватися.  Якщо це корисно для вас потім ви можете підтримувати цей розвиток <strong>making маленьке пожертвування $8</strong>.  Це служитиме стимулом, щоб я зайнявся розвитком цього, забезпечуючи незліченні години підтримки, і зокрема будь-які збільшення, які запропоновані.

en: Alternatively, if you are multi-lingual, do consider translating this into another language.  All the necessary localisation files are included and I've written a <a href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">full guide to the translation process</a>.
uk: Альтернативно, якщо ви багато-мовні, розглядають переклад цього іншою мовою.  Всі необхідні файли локалізації включаються і я написали href="http://urbangiraffe.com/articles/translating-wordpress-themes-and-plugins/">full guide до переклад process</a>.

en: Other plugins
uk: Інші доповнення до програми

en: You may also be interested in some of my other plugins:
uk: Ви, можливо, також зацікавлені в чомусь з мене інші доповнення до програми:

en: HeadSpace
uk: Headspace

en: The most complete SEO meta-data manager and all-round general purpose plugin for WordPress.  Replace five or six plugins with one single super-plugin!
uk: Найповніший SEO менеджер мета--даних і багатобічне загальне доповнення мети до програми для WordPress.  Replace п'ять або шести доповнень до програми з одним єдиним супер-доповненням до програми!

en: Search Unleashed
uk: Знайдіть Спущено з прив'язі

en: Attractive searches that go beyond the default WordPress search and increase the usefulness of your site.
uk: Привабливі пошуки, які виходять за default WordPress, шукають і збільшують повноцінність вашого сайту.

en: very flexible and powerful text insertion that allows you to insert what you want, wherever you want it.
uk: дуже гнучка і могутня text вставка, яка дозволяє вам вставляти, що ви хочете, де б ви не хотіли це.

en: This notice will only be shown at periodic intervals.
uk: Це сповіщення тільки буде показано з періодичними проміжками.
